Branky:      Helán 3, BW Skalník a Svoboda 2, Brychta, Pilný
Asistence:  Zavřel 3, Vacek 2, Svoboda, Hofírek, Helán a Pochop 1
Zavřel - Hajný
Skalník - Vacek - Helán
Pilný
Gejdoš - Brychta - Pochop

Do odvetného semifinálového utkání jsme nastoupili se třemi téměř kompletními řadami, správně nabuzení, namotivováni a tak i podle toho celý zápas vypadal. Osud domácích se začal naplňovat již ve 4. a 6. minutě, kdy jsme šli do vedení 2:0 a tím jsme soupeři vyhnali z hlavy jakékoli myšlenky na možný obrat v sérii. Po celých šedesát minut se našim hráčům dařila rozehrávka z vlastního obranného pásma s rychlým přechodem do útoku, dobře jsme kombinovali, velmi dobře bruslili a i produktivita byla na žádané úrovni. Navíc jsme odehráli již tradiční skvělá oslabení a to i dvakrát pouze ve třech hráčích na hrací ploše. Byla to třicátátřetí přesilová hra soupeře v průběhu letošní sezony, aniž by byl překonán některý z našich golmanů. Výsledkem je očekávaný postup do finále, kde se naši hokejisté střetnou s HC ZASTÁVKA, která vyřadila Domašov po výsledcích 5:4 a 7:3.
     První finálové utkání se hraje v neděli 27. února v 19,15 hodin na zimním stadionu v Rosicích.