HC VEVERSKÁ BÍTÝŠKA - AC LELEKOVICE
Konečný výsledek I. II. III. Diváků
15 : 8 5 : 3 4 : 3 6 : 2 30

Branky:      Vacek 5, Prokeš, Brychta, Helán a BW Skalník po 2, Slanina, Svoboda
Gejdoš - Slanina

Ač jsme dosáhli dalšího vítězství, nemůžeme být tentokrát s výkonem týmu spokojeni. A to především s obrannou činností, protože k té měli někteří jedinci doslova odpor a tak jsme našeho brankáře nechávali soustavně na holičkách, z čehož nakonec vyplývá téměř tolik obdržených branek, jako v pěti předchozích kolech dohromady. Do zápasu jsme nastoupili s přílišným klidem a sebevědomím, které navíc umocnily dvě vstřelené branky v průběhu prvních čtyř minut. Hosté vzápětí snížili, ale v 17. minutě jsme vedli 5:1 a zdálo se, že bude po zápase. Do konce třetiny však na ukazateli skóre svítilo 5:3. Trenérova slova o přestávce zřejmě nikdo nebral příliš vážně, protože takřka totožná situace se opakovala i v prostřední části hry a to v podobě 9:3 a rázem 9:6. V posledních dvaceti minutách už se podobné eskapády ve vývoji výsledku naštěstí neopakovaly, ale i přesto konečné cifry spíše připomínají nějaký házenkářský souboj, než vystoupení vedoucího týmu tabulky okresního přeboru. Doufejme jen, že si hráči uvědomí, že hokej se hraje nejen dopředu a že si svoji slabší chvilku, na kterou má každé mužstvo jistě právo, vybrali právě v této brankové přestřelce. V následujících střetnutích nás totiž čekají protivníci nepoměrně kvalitnější a to nejprve druhý tým tabulky TJ DOMAŠOV - ŘÍČKY, se kterým se utkáme v neděli 19. prosince od 16,00 na zimním stadionu ve Velké Bíteši a poté třetí celek soutěže, HC ZASTÁVKA, se kterou hrajeme opět tamtéž ve čtvrtek 23. prosince od 18,00 hodin.