Umístění žáků v soutěžích


Rok 1951 krajské kolo soutěže
O. Mátlová, klavír 1. místo
S. Davidová, klavír 2. místo
J. Helánová, klavír 5. místo
Rok 1952 krajské kolo soutěže
L. Dundáčková, akordeon 1. místo
O. Paleček, akordeon 1. místo
O. Mátlová, klavír 1. místo
Z. Černý, klavír 3. místo
J. Helánová, klavír 3. místo
Z. Helánová, klavír 5. místo
J. Frank, klavír 7. místo

Rok 1953 krajské kolo soutěže
Z. Černý, klavír 2. místo
S. Davidová, klavír 5. místo
O. Mátlová, klavír 5. místo
J. Staňková, klavír 5. místo
H. Bednářová, klavír 6. místo
J. Helánová, klavír 7. místo

Rok 1962 obvodní kolo soutěže
V. Malíková, akordeon 1. místo
J. Leicman,housle postup do okresního kola
soubor LŠU postup do okresního kola

Rok 1968/69 okresní kolo
M. Sovová, klavír 3. místo

Rok 1971/72 okresní kolo
M. Roudenská, klavír 1. místo

Rok 1975/76
J. Koštoval, trubka 1. místo v krajském kole, účast v ústředním kole
E. Sládková, kytara 1. místo v okresním, krajském a celostátním kole
K. Tenková, klavír 2. místo v okresním kole
Z. Němečková, klavír 4. místo v okresním kole
I. Zavřelová, klavír 5. místo v okresním kole

Rok 1978/79
L. Králík, kytara 1. místo v okresním kole, postup do krajského kola
B. Říhová, kytara 2. místo v okresním kole
M. Konečný, kytara 3. místo v okresním kole
kytarové trio 1. místo v okresním kole, 3. místo v krajském kole
J. Baraš, baskřídlovka 1. místo v okresním kole, postup do krajského kola
Z. Baraš, trubka 1. místo v okresním kole, postup do krajského kola
J. Dvořák, trubka 1. místo v okresním kole
dechové trio 1. místo v okresním kole, 3. místo v krajském kole
M. Králík, klarinet 2. místo v okresním kole
E. Nováková, akordeon 3. místo v okresním kole

Rok 1979/80
P. Ehrmannová, zpěv 3. místo v okresním kole
dechový soubor 2. místo v okresním kole

Rok 1980/81
K. Tenková, klavír 1. místo v okresním kole
M. Seidlová, kytara 3. místo v okresním kole

Rok 1981/82
Z. Baraš, trubka 1. místo v okresním a krajském kole,
2. místo v ústředním kole
P. Hakl, pozoun 1. místo v okresním kole, 1. místo v krajském kole
J. Čech, tuba 1. místo v okresním kole, postup do krajského kola

Rok 1982/83
trio příčných fléten 1. místo v okresním kole, 3. místo
v krajském kole
P. Ehrmannová, zpěv 2. místo v okresním kole
M. Šedová, zpěv 3. místo v okresním kole
pěvecký sbor 2. místo v okresním kole

Rok 1983/84
K. Tenková, klavír 3. místo v okresním kole
kytarové duo 2. místo v okresním kole

Rok 1984/85
P. Hakl, trombon 1. místo v okresním kole, 2. místo v krajském kole
J. Čech, tuba 1. místo v okresním kole, 2. místo v krajském kole

Rok 1985/86
trio příčných fléten 1. v okresním kole, 1. místo
v krajském kole
L. Darmovzalová, zpěv 2. místo v okresním kole
M. Šedová, zpěv 2. místo v okresním kole
trubkové trio 2. místo v okresním kole

Rok 1987/88
M. Drábiková, klarinet 3. místo v okresním kole
P. Hakl, trombon 1. místo v okresním kole
taneční obor 2 první místa v okresním kole,
3 druhá místa v okresním kole,
3. místo v krajském kole,
čestné uznání

Rok 1992/93
N. Gomolová, klavír 3. místo v okresním kole

Rok 1993/94
R. Helán, příčná flétna 2. místo v okresním kole

Rok 1997/98
trio zobcových fléten 3. místo v okresním kole

Rok 1999/2000
P. Křivánek trombon 1. místo v okresním kole