cz / eng / de     Dnes je

Domů»Úřad města»Zpravodaj

Zpravodaj

Zpravodaj
  • Zpravodaj vychází dle potřeby obce.
  • Stránky zpravodaje nejsou určeny k osobním ani veřejným polemikám
  • Ve zpravodaji lze za úplatu inzerovat
  • Vydává obec Veverská Bítýška, typo JH Consult, tiskne D+H tiskárna

Inzerujte v Obecním zpravodaji za cenu Kč 3,-/cm2

Technické podmínky zveřejňování inzerce

Inzerci přijímá pí. Dvořáková - OÚ Vev. Bítýška - tel. 549 420 397, e-mail matrika@obecveverskabityska.cz. Podklady jsou přijímány v elektronické i textové podobě - jako grafika ve vektorových formátech (PDF s vloženými písmy, zapouzdřený Postscript (EPS - bez pasovacích a ořezových značek) - nejlépe ve škále šedi (není podmínkou) nebo římo na filmu (pokud provádíte export PDF z programů MS Office, prosíme také o přiložení textové formy inzerátu (DOC., .DOCX).

Při převodu v grafických programech je třeba grafiku při exportu "převést na křivky". Vektorový formát je podmínkou, zejména, jestliže inzerát obsahuje logo.
Pokud jsou v inzerátu obsažena nestandardní písma, prosíme o jejich přiložení (.TTF). U některých, zejména velkoplošných inzerátů podaných jako graf. soubor je nutno provést osvit na film (příplatek). Při podání v textovém formátu ("papírová forma", DOC nebo v jiných formátech) bude k ceně za plochu přičtena částka za vytvoření popř. graf. ztvárnění inzerátu dle náročnosti. Povolené rozměry - A4 (celá strana), další možné šířky inzerátů - 180 mm (šířka strany) nebo 88 mm (šířka sloupce), výška inzerátu je volitelná. Redakce si vyhrazuje právo mírných úprav rozměrů s ohledem na celkovou úpravu inzertních stran. Nekvalitní a málo kontrastní podklady mohou být odmítnuty nebo bude muset být inzerát za příplatek znovu vytvořen. V případě nejasností a příp. dotazů se obracejte na kontakty výše uvedené.

Upozornění: V souladu s příslušným zákonem o ochraně osobních údajů jsou v elektronických verzích zpravodaje Městyse Veverská Bítýška a příloh "Veverská Bítýška ve vzpomínkách pamětníků" vypuštěny některé osobní údaje. Úplná znění jsou k dispozici v tištěných verzích a jsou také k nahlédnutí na úřadu městyse. Děkujeme za pochopení.

Kontakt: pí. Dvořáková - matrika, tel.: 549 420 397

Čísla ke stažení ve formátu PDF:

Pokud máte zájem o starší čísla, napište mail webmasterovi.

K prohlížení elektronické podoby zpravodaje potřebujete Adobe Acrobat Reader.


sipka Zpět     sipka Verze pro tiskTyto webové stránky využívají cookies. Jejich používáním s tím vyjadřujete souhlas.
Souhlasím